Projekty społeczne

Wsparcie Domów Dziecka i Świetlic Środowiskowych

Digital University jest  fundacją edukacyjną, której celem jest edukacja w zakresie rozwoju poprzez innowacje i zapoznanie z tematyką nowych technologii.

Program DigiKids to warsztaty technologiczne dla dzieci i młodzieży, na których pokazujemy, że nowe technologie, nauki ścisłe, internet, programowanie to ekscytujące narzędzia. Uczymy dzieci i młodzież twórczego rozwiązywania problemów, doskonalenia logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, rozwijamy umiejętności manualne, uczymy pracy indywidualnej i grupowej, a także wzmacniamy wiarę we własne możliwości i budujemy pewność siebie.

Prowadzimy wiele projektów edukacyjnych z obszaru wykluczenia technologicznego dzieci i dorosłych. Uczymy zawodów przyszłości dając wsparcie dzieciom ze świetlic środowiskowych, Domów Dziecka  i środowisk wykluczonych.

Projekty społeczne realizowane przez fundację
Zgłoś swoją placówkę do programu

Jeśli prowadzisz Dom Dziecka, Świetlicę Środowiskową zlokalizowaną na terenie Polski lub inną Placówkę wspierającą dzieci oraz młodzież zlokalizowaną w miejscowości do 50 tys,. mieszkańców i jesteś zainteresowany zrealizowaniem edukacyjnych warsztatów technologicznych dla swoich podopiecznych ZGŁOŚ SWOJĄ PLACÓWKĘ. W tym celu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY do udziału w projekcie, a my będziemy Was na bieżąco informować i zapraszać do udziału w warsztatach, półkoloniach i innych wydarzeniach  edukacyjnych które organizujemy.   Zapraszamy !

Zobacz kim jesteśmy i jaki jest nasz cel WIĘCEJ

Warsztaty

Program DigiKids to naukowa zabawa w poznawanie nowych technologii. Zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży, o tematyce z szeroko pojętej technologii – m.in. z programowania, matematyki oraz wykorzystania internetu. Warsztaty, na których dzieci, w formie zabawy, poznają nowe zagadnienia.

KOSZYK Produkt usunięty Undo
  • No products in the cart.