Warsztaty pokazowe DigiKids Academy!

Warsztaty pokazowe DigiKids Academy!

Chcesz, żeby Twoje dziecko rozwijało się wszechstronnie, ale nie wiesz, na jakie zajęcia je zapisać? Zapraszamy na cykl pokazowych warsztatów w DigiKids Academy!

Uczymy dzieci przez zabawę. Pokazujemy im, że świat nowych technologii jest w zasięgu ich rąk. Nasz autorski program, przygotowany dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, łączy naukę programowania z rozwijaniem logicznego i krytycznego myślenia, nastawienia na rozwiązanie problemu, kreatywności, podstaw nauk ścisłych, inżynierii, ekologii, pracy w grupie, empatii – a tym samym kompetencji, które pozwolą im odnaleźć się w jeszcze nieznanym dla nas świecie przyszłości.

Przygotowaliśmy trzy spotkania, podczas których, wraz z Tobą, Twoje dziecko będzie mogło zobaczyć, jak pracujemy na naszych warsztatach!

Nie czekaj, bo ilość miejsc jest ograniczona. Zapisz swoje dziecko już dziś na jeden, dwa lub wszystkie trzy terminy:

1 grudzień 2018 (14:00-16:00) – Budujemy lampiony LED!

Podczas warsztatów będziemy samodzielnie robić świecące lampiony LED. Wszyscy uczestnicy będą mieli do dyspozycji materiały do budowy lampki, różnorodne materiały do jej ozdobienia, a także elementy, które sprawią, że każda lampka będzie świecić 😊

15 grudzień 2018 (14:00-16:00) – Przygotowujemy ozdoby choinkowe z wykorzystaniem druku 3D!

W trakcie zajęć każde z dzieci będzie miało możliwość samodzielnie wykonać swoją wymarzoną ozdobę choinkową przy użyciu długopisów 3D. Uczestników ograniczać będzie jedynie ich własna wyobraźnia! Pokażemy też dzieciom, jak fantastyczne i niewyobrażalne zastosowania może mieć druk 3D już dziś, a także wspólnie zastanowimy się, do czego będzie można wykorzystywać tę technikę tworzenia w przyszłości 😊

19 styczeń 2018 (14:00-16:00) – Stworzymy niepowtarzalne maski karnawałowe ze światłem LED, a także poznamy wspaniały świat programowania z Photonem!

W trakcie warsztatów, każdy uczestnik będzie mógł wykonać własną, wymarzoną i niepowtarzalną maskę karnawałową. Jej kształt i wygląd będzie zależał tylko i wyłącznie od naszych małych twórców. Przygotujemy dla dzieci całą gamę materiałów, z których powstaną małe dzieła sztuki. Przed zajęciami, w trakcie lub po nich, każde dziecko będzie mogło poznać nasze Photony i dowiedzieć się, jak „rozmawiać” z robotem, aby wykonywał nasze polecenia.

ZAPISZ SWOJE DZIECKOKOSZYK Produkt usunięty Undo
  • No products in the cart.