DigiKids

Organizator

DigiKids
Email
kontakt@digikids.pl
HubHub Warsaw

Lokalizacja

HubHub Warsaw
Postępu 14, 02-676 Warszawa
Kategoria

Data

16 Cze 2018

Czas

11:00 - 14:00

Koszt

49 zł

Status

Przyszłe

Zakończenie roku szkolnego z DigiKids

Wakacje tuż, tuż! Kończy się rok szkolny – kończy się też kolejny semestr warsztatów DigiKids Academy

Z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 13 lat już 16 czerwca do HubHub! Przygotowujemy się już do następnego roku szkolnego 2018/2019. – po wakacjach ruszamy z nowym semestrem. A tymczasem, chcemy pokazać Wam, jak wyglądał ostatni semestr naszych warsztatów

Zastanawiasz się, czy zapisać dziecko na warsztaty technologiczne? Chcesz zapewnić mu wielokierunkowy rozwój? Przyjdź i zobacz na własne oczy, co oferujemy w ramach kompleksowego programu.   

 

Oprócz wystawy prac stworzonych przez uczestników DigiKids Academy, przez cały czas trwania wydarzenia każde z dzieci będzie mogło spróbować swoich sił w takich atrakcjach, jak: 

➡️ Programowanie z Ozobotami 

➡️ Długopisy 3D

➡️ Warsztat kreatywno-techniczny – Niespodzianka!  Podczas tego warsztatu, każde dziecko będzie mogło wykonać samodzielnie (lub z drobną pomocą) coś bardzo fajnego, co będziecie mogli zabrać do domu 🙂 A co to będzie? Przekonajcie się sami już w sobotę 16 czerwca! Zapraszamy! 

Atrakcje dostępne będą przez cały czas trwania wydarzenia w formie stoisk, przy których jednocześnie może pracować od 6 do 10 dzieci. 

 

Dla dzieci, które nie uczestniczyły jeszcze w naszych warsztatach, przygotowaliśmy też pokazowy warsztat z programowania. Zajęcia będą odbywały się w 12-osobowych grupach, w podziale na 30-minutowe tury, przez cały czas trwania imprezy. Koszt uczestnictwa w warsztacie zawarty jest w cenie wstępu. Ilość miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń. Rezerwacji miejsc będzie można dokonywać na miejscu, od godziny 11:10. Pierwsza tura warsztatów rozpocznie się o 11:15. 

 

Podczas wydarzenia przewidujemy również zbiórkę funduszy na realizację projektów społecznych. Informacje na temat zrealizowanych przez Fundację dotychczas projektów społecznych znajdą Państwo tutaj: Projekty Społeczne.

Zapisz swoje dziecko już dziś! 

Przyjdź wraz z dziećmi i spędźcie razem fantastyczne południe, pełne nauki przez zabawę. Przekonaj się, dlaczego warto zapisać się na nasze warsztaty! 

Informacje organizacyjne:

Miejce:
HubHub, ul. Postępu 14, Warszawa

Termin: 
16 czerwca 2018 r., godz. 11:00-14:00

Wiek: 
6 – 13 lat

Koszt uczestnictwa: 
49 PLN dla jednego dziecka

(Koszt uczestnictwa stanowi kwotę niezbędną na pokrycie części kosztów organizacyjnych oraz kosztów materiałów potrzebnych do zrealizowania warsztatów. W ramach opłaty uwzględniony jest dostęp do wszystkich atrakcji podczas całego wydarzenia) 

Parking: 

Płatny (istnieje możliwość bezpłatnego parkowania na otwartym parkingu od strony pobliskiego osiedla – wjazd od ul. Cybernetyki)

 

Więcej informacji na kontakt@digikids.pl

 

PARTNER WYDARZENIA: 

 

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

KOSZYK Produkt usunięty Undo
  • No products in the cart.