DigiKids w Twojej firmie

Zajęcia online, eventy pełne niezapomnianych wrażeń, rozwojowe warsztaty  digitalowe oraz półkolonie pełne innowacji i zabawy, to tylko przedsmak oferty DigiKids dla Twojej firmy, która łączy w sobie rozwój kompetencji przyszłości z nowymi technologiami. Spraw, aby Twoi pracownicy oraz ich dzieci, na długi czas zapamiętali niecodzienne atrakcje, które dla nich kompleksowo przygotowaliśmy a także docenili, że inwestujesz w ich rozwój jak również edukację. Zobacz naszą ofertę i daj się porwać nowym tredom.

120+
120+
Realizowanych warsztatów
1800+
1800+
Uczestników
1000+
1000+
Godzin warsztatów

Oferta
DigiKids online

DigiKids online

Wesprzyj swoich pracowników w obecnej sytuacji organizując dla ich dzieci rozwojowe warsztaty online z DigiKids. W naszej ofercie znajdziesz warsztaty online dla dzieci z bezpieczeństwa w sieci oraz programowania w Scratch, dzięki którym uczestnicy zajęć rozwiną swoją świadomość dotyczącą zagrożeń płynących z korzystania z Internetu oraz rozwiną swoje umiejętności programistyczne. Dla uczniów szkoły podstawowej przygotowaliśmy zajęcia z cyberbezpieczeństwa, które w ciekawy sposób poszerzą ich wiedzę na temat bezpiecznego logowania, wirusów komputerowych, reklam w Internecie oraz wiarygodności w sieci. Naszą ofertę poszerzyliśmy także o warsztaty z programowania gier w Scratch, dzięki którym dzieci rozwiną logiczne myślenie oraz nauczą się tworzenia blokowej składni kodu. Zapoznaj się z naszą ofertą warsztatów DigiKids online i zainwestuj w bezpieczny rozwój dzieci Twoich pracowników.

Oferta Wielkanocna

Oferta
Dzień Dziecka

Oferta Mikołajkowa

Eventy

Szukasz wyjątkowych pomysłów, które zachwyciłyby dzieci Twoich pracowników podczas imprezy Wielkanocnej, Dnia Dziecka czy Mikołajek? Zależy Ci na tym, aby Twoi pracownicy chętnie pojawili się na organizowanym przez Ciebie wydarzeniu? W naszej ofercie znajdziesz atrakcje podążające z duchem czasu, które oczarują dzieci i rozbudzą w nich nowe zainteresowania i talenty. Programowanie Photonów i Ozobotów, granie w gry komputerowe na owocach, konstruowanie robotów, głośników, lampek czy zrobienie własnych figurek za pomocą długopisów 3D, to tylko niektóre z naszych propozycji, które doskonale sprawdziły się na niejednej imprezie firmowej. Jeżeli chcesz  zrealizować niestandardowy pomysł, nie wahaj się do nas napisać, uszyjemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Nie wybieraj pomiędzy zabawą a edukacją, u nas otrzymasz to w pakiecie.

Oferta
Digital Kids Day

Warsztaty Digital Kids Day

Chcesz zainwestować w rozwój kompetencji i przyszłość dzieci Twoich pracowników? W naszej ofercie znajdziesz digitalowe warsztaty, podczas których dzieci nauczą się podstaw programowania, zbudują swoje pierwsze proste urządzenia takie jak latarka czy głośnik, skonstruują nowoczesne Miasto Przyszłości z surowców wtórnych, a nawet rozwiną swoją świadomość dotyczącą bezpiecznego korzystania z Internetu. Zadbaj razem z nami o kompleksowy i wszechstronny rozwój dzieci, który rozbudzi w nich nowe pasje i inicjatywy. Innowacja zaczyna się od działania. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Na podbój kosmosu

Przygoda z Wall-em

Odkrywcy świata

Półkolonie DigiKids 

Zima i lato w mieście nie muszą być nudne. Przygotowując nasze półkolonie wybraliśmy dla dzieci wszystko to co najlepsze, aby sprawić by ten czas był dla nich niepowtarzalny. Odkrywanie tajemnic kosmosu, przygody z Wall–em czy wyprawa na podbój świata, to niektóre z naszych programów, które rozbudzą w dzieciach ciekawość i sprawią, że fantastycznie spędzą czas. Oprócz licznych aktywności, zabierzemy także dzieci do Centrum Nauki Kopernik czy Muzeum Azji i Pacyfiku, które rozwiną ich horyzonty myślowe oraz dopełnią naszą przygodę. Nie daj się nudzie i odkryj z Nami nieutarte dotąd ścieżki.

Opinie

Co mówią nasi klienci