DigiKids w Twojej szkole

Chcesz aby Twoje dzieci lub Twoi uczniowie od najmłodszych lat rozwijali kompetencje, które będą niezbędne na rynku pracy za kilkanaście lat? Sprawdź naszą wszechstronną ofertę, w której znajdziesz naukę programowania, zajęcia z robotami, warsztaty „Zrób to sam” z elementami elektroniki, spotkania dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu oraz wiele innych aktywności, które podążają za współczesnymi trendami w edukacji dzieci i młodzieży. W naszej ofercie znajdziesz zajęcia semestralne oraz jednorazowe, które możemy zorganizować w Twojej szkole. Wyjdź z nami naprzeciw nowoczesnej edukacji i przekonaj się jak Twoje dzieci lub uczniowie wspaniale rozwijają się realizując projekty DigiKids. Innowacja zaczyna się od działania. Dołącz do Nas już dziś.

100+
100+
Zadowolonych klientów
25+
25+
Liczba szkól
6+
6+
Nowych grup

Program klasa 1-2

Program klasa 3-4

Program klasa 5-6

Warsztaty semestralne

DigiKids w Twojej szkole, to kompleksowy program, którego celem jest rozwinięcie kompetencji przyszłości, a w szczególności umiejętności informatycznych, technicznych oraz miękkich wśród dzieci i młodzieży. Decydując się na zajęcia DigiKids nie musisz wybierać pomiędzy nauką programowania, robotyką czy warsztatami „ Zrób to sam” z elementami elektroniki. U nas otrzymasz to wszystko w pakiecie i umożliwisz swojemu dziecku poznanie wielu dziedzin podczas jednego cyklu warsztatowego. Poszerzanie horyzontów oraz nauka przez doświadczanie w atmosferze zabawy i pracy zespołowej, to jednak nie wszystko. Na zajęciach zadbamy także, aby Twoje dziecko rozwinęło swoją świadomość dotyczącą potencjału oraz zagrożeń płynących z korzystania z Internetu. Jesteś ciekawy czego nauczy się Twoje dziecko uczestnicząc w poszczególnych zajęciach DigiKids? Zapoznaj się z naszym programem i postaw na kompleksowy rozwój Twoich najbliższych.

Oferta Wielkanocna

Oferta
Dzień Dziecka

Oferta Mikołajkowa

Warsztaty jednorazowe

Szukasz ciekawych warsztatów dla swoich uczniów, które sprawią, że Wielkanoc, Dzień Dziecka, Mikołajki czy dni projektowe staną się niezapomnianym wydarzeniem w Twojej klasie? W naszej ofercie znajdziesz wszechstronne zajęcia, podczas których dzieci nauczą się programowania Photonów i Ozobotów, skonstruują swoje pierwsze głośniki i latarki czy zbudują z nami Miasto Przyszłości z surowców wtórnych. A może czujesz potrzebę zorganizowania warsztatów bezpiecznego korzystania z sieci, które rozwiną pośród Twoich uczniów świadomość dotyczącą zagrożeń oraz potencjału płynącego z korzystania z Internetu? Realizując warsztaty cyberbezpieczeństwa pomożemy Ci zapobiec trudnym i niebezpiecznym sytuacjom, które mogą spotkać Twoich uczniów. Zaproś nas do swojej szkoły i otwórz drzwi w swojej klasie na innowację i nowe doświadczenia.

OPINIE

Co mówią o Nas rodzice